HAKKIMIZDA

Kafede Ders Çalışmak
İş Ekibi

MWT, Türkiye’de mobil teknoloji alanında çalışan, online ve bayi ağında geniş bir satış hacmine sahip, birçok yabancı markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olan bir firmadır.

 

Telekomünikasyon ve pazarlama alanlarında uzun yıllar çalışmış deneyimli bir yönetim kadrosunun bir araya gelmesi ile 2018 yılında kurulan MWT hızlıca yapılanmaya başlamış,  kısa sürede aldığı ivme ile sürekli büyümeye devam etmektedir.  

Tüketicilerin en kaliteli ürünlere en iyi fiyatlarla ulaşmalarını amaçlayan MWT, İsveç’in tasarım ve işlevselliği birleştiren yaratıcı kulaklık markası Defunc ve ödüllü tasarımları son teknoloji ürünler ile birleştiren Hyper ile iş birliği anlaşmaları imzalayarak amacına doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

2021 yılında kendi markası olan Inteya’yı  hayata geçirmesi ile teknoloji pazarına yeni bir marka sokan MWT güçlü ekibi ile her geçen gün büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir.

İş ortaklarına her zaman en iyi hizmeti verme anlayışı ile kurulan MWT’nin iletişim alanında uluslararası platformda faaliyet gösteren bir kardeş firması bulunmaktadır. Kardeş firması KIMM’in de katkıları ile MWT iletişim ve telekominikasyon alanındaki bilgi birikiminin birleşmesi sonucunda distribütörü olduğu markaların Türkiye’de pazarlanması ve tanıtımı için donanımlı bir şekilde ilerlemektedir.

hiwatch.jpg